Страницы меню навигации

Альтернативні Енергетичні Рішення

Наші РІШЕННЯ —
Ваша ЕКОНОМІЯ!

+38 (057) 715-24-69
+38 (067) 578-94-94
e-mail: info@a-e-s.com.ua

Промислові системи водопідготовки (фільтри для води)

Промислові системи водопідготовки (фільтри для води)

Обратноосмотические системи Vikking

Система зворотного осмосу – найдосконаліша на сьогоднішній день технологія очищення води на молекулярному рівні, є найбільш ефективним і економічним способом фільтрації, переваги якого укладені в малих енерговитратах, простоті конструкцій апаратів і установок, малих їх габаритах і простоті експлуатації.

Ніякі інші способи фільтрації, включаючи методи механічного очищення, іонного обміну або адсорбції не дають результату подібного технології зворотного осмосу.

В основі системи лежить використання мембрани зворотного осмосу, здатної знесолити і очистити воду практично від будь-яких домішок. Принцип дії системи зворотного осмосу, полягає в повільному просочування рідини з допомогою насоса високого тиску, крізь спеціальну напівпроникну обратноосмотічеськую мембрану.

Розробляємо і виробляємо фільтруючі системи на основі зворотного осмосу під ТМ «Vikking». Ми практикуємо індивідуальний комплексний підхід до вибору методу, і види фільтрації за допомогою зворотного систем водопідготовки, враховуючи такі важливі параметри, як побажання замовника, масштаб і унікальність виробничих процесів, технологічні вимоги до якості використовуваної води.

Сфери застосування:

Харчова промисловість:

Виробництво алкогольних і безалкогольних напоїв, соків, питної води – відповідність санітарним нормам, гарантія безпеки здоров’я, підвищення смакових якостей продукції – всі ці складові підвищують клас підприємства, популярність у споживача.

Медична, хімічна, фармацевтична галузі:

Завдяки використанню багатоступеневою системою очищення, можлива тонка стерилізаційна чистка препаратів, высокоочищенная вода – видалення бактерій, ліпідів, мікроорганізмів і вірусів, і вода для ін’єкцій.

Теплоенергетика:

У забезпеченні і підготовці технологічних процесів, у роботі інженерних комунікацій застосування додаткової фільтрації просто необхідність. Задіяна у всіх технологічних процесах очищена вода, сприяє збільшенню терміну експлуатації механізмів.

Комунальне господарство:

Захист та профілактика водогрійного обладнання – зм’якшення (демінералізація) вихідної води за принципом іонного обміну, технічна вода, від осідання солей жорсткості, застосовується для котлів, бойлерів і нагрівальних приладів.

Переваги наших систем:

індивідуальне виконання установок, виходячи з унікальних особливостей підприємства;
зниження споживання електроенергії та водних ресурсів;
скорочення витрат на придбання електроенергії та водних ресурсів;
зниження собівартості виробленої продукції, а значить збільшення прибутку;
зменшення обсягу скидання стічних вод до 75%;
висока ступінь очищення води і видалення солей до 99,9%;
простота і зручність в експлуатації;
висока надійність установок;
невеликі габарити і простота конструкцій;
тривалий термін експлуатації установок;
гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Індивідуальний підхід – Ми розробляємо проект системи під кожного клієнта, а не працюємо за шаблонами з базовими наборами. В результаті, Ви отримаєте саме те, що потрібно.

Скачати презентацію послуг з очищення теплообмінного обладнання від ТМ Vikking