Страницы меню навигации

Альтернативні Енергетичні Рішення

Наші РІШЕННЯ —
Ваша ЕКОНОМІЯ!

+38 (057) 715-24-69
+38 (067) 578-94-94
e-mail: info@a-e-s.com.ua

Презентація послуг компанії “Альтернативні Енергетичні Рішення”

Презентація послуг компанії “Альтернативні Енергетичні Рішення”

Впровадження енергозберігаючих технологій – це питання виживання на ринку кожного конкретного підприємства, його конкурентоспроможності та перспектив розвитку.

«Альтернативні Енергетичні Рішення» – динамічно розвивається група компаній, яка працює на енергетичному та энергосервисном ринках і пропонує рішення в сфері енергозбереження та зниження витрат на енергоносії.

На тлі щорічного зростання тарифів скорочення споживання енергоносіїв за рахунок більш ефективного їх використання стає практично безальтернативним засобом для підприємств будь-якого розміру і форм власності.

У зв’язку з чим, свою місію ми бачить у підвищенні ефективності роботи енергетичного і виробничого устаткування промислових підприємств, зниження витрат на паливно-енергетичні та інше ресурси, а так само, комплексного вирішення завдань у галузі енергозбереження.

Ми прагнемо до побудови ефективного, довгострокового і взаємовигідного співробітництва дотримуючись правила ведення цивілізованого партнерського бізнесу. Результатом такої співпраці є обопільна підтримка, задоволеність клієнтів, надійність партнерів, лояльні відносини між компанією і працівниками.

Наша мета :

Підвищення енергетичної, економічної та екологічної ефективності бізнесів наших партнерів, шляхом:

  • впровадження нових прогресивних та енергоефективних технологій, обладнання і матеріалів;
  • зниження енергетичних витрат наших замовників і, як наслідок, покращення їх фінансово-економічних показників ефективності;
  • створення комфортних умов для життєдіяльності людей, а значить підвищення їх якості життя та ефективності праці;
  • переходу від традиційної до альтернативної енергетики та сприяння збереження навколишнього середовища.

Принципи роботи:

Орієнтуватися на замовника – гнучкий, індивідуальний, клієнтоорієнтований підхід, тому що для нас кожен клієнт унікальний і цікавий.

Працювати на результат – перевершити очікування наших замовників, значить забезпечувати якість роботи, яким ми по праву можемо пишатися.

Гарантувати якість – тому що ми дорожимо своєю репутацією і відносинами з партнерами.

Надійність, стабільність і довіру — як заставу довгострокових партнерських відносин.

Скачати презентацію компанії Альтернативні Енергетичні Рішення