Страницы меню навигации

Альтернативні Енергетичні Рішення

Наші РІШЕННЯ —
Ваша ЕКОНОМІЯ!

+38 (057) 715-24-69
+38 (067) 578-94-94
e-mail: info@a-e-s.com.ua

Презентація Автоматизованої системи обліку нафтопродуктів

Презентація Автоматизованої системи обліку нафтопродуктів

Відповідно до статті 230 Податкового кодексу України з 2017 р. обов’язковим є впровадження автоматизованих систем комерційного обліку нафтопродуктів для акцизних складів, до яких відносяться такі підприємства як нафтобази.

Пропонована нами система автоматизованого обліку нафтопродуктів дозволяє не тільки виконати вищевказану вимогу податкового кодексу, але й істотно підвищує рівень автоматизації обліку та контролю за рухом нафтопродуктів, мінімізує людський фактор, дозволять впроваджувати багатоступінчастий контроль, оперативний доступ і реагування на позаштатні ситуації.
Функціонально система розділена на дві програмно-апаратні частини – контроль за рухом і комерційний облік нафтопродуктів знаходяться у резервуарах та автоматизоване керування наливом нафтопродуктів споживачам.

Обидві частини можуть працювати незалежно один від одного, у разі інтеграції – клієнт отримує додаткові переваги, т. к. зможе не тільки контролювати рух нафтопродуктів у резервуарах, але також і значно автоматизувати процес відпуску нафтопродуктів через автоналивные стояки.

Скачати презентацію Автоматизованої системи обліку нафтопродуктів