Страницы меню навигации

Альтернативні Енергетичні Рішення

Наші РІШЕННЯ —
Ваша ЕКОНОМІЯ!

+38 (057) 715-24-69
+38 (067) 578-94-94
e-mail: info@a-e-s.com.ua

Автоматизована система обліку нафтопродуктів

Автоматизована система обліку нафтопродуктів

Відповідно до статті 230 Податкового кодексу України з 2017 р. обов’язковим є впровадження автоматизованих систем комерційного обліку нафтопродуктів для акцизних складів, до яких відносяться такі підприємства як нафтобази.

Пропонована нами система автоматизованого обліку нафтопродуктів дозволяє не тільки виконати вищевказану вимогу податкового кодексу, але й істотно підвищує рівень автоматизації обліку та контролю за рухом нафтопродуктів, мінімізує людський фактор, дозволять впроваджувати багатоступінчастий контроль, оперативний доступ і реагування на позаштатні ситуації.

Функціонально система розділена на дві програмно-апаратні частини – контроль за рухом і комерційний облік нафтопродуктів знаходяться у резервуарах та автоматизоване керування наливом нафтопродуктів споживачам.

Обидві частини можуть працювати незалежно один від одного, у разі інтеграції – клієнт отримує додаткові переваги, т. к. зможе не тільки контролювати рух нафтопродуктів у резервуарах, але також і значно автоматизувати процес відпуску нафтопродуктів через автоналивные стояки.

Переваги системи:

1 Централізований збір даних. Дані зі всіх витратомірів збираються в єдиному сховищі — у базі даних, яка встановлена на сервері.

2 Автоматична обробка Система цілодобово збирає і обробляє дані, усуває людський фактор.

3 Віддалений контроль Середні та поточні показники доступні користувачам для перегляду через мережу інтернет в будь-який час доби.

4 Миттєве сповіщення Сервер виконує функцію оповіщення при виникненні нештатних ситуацій

5 Низька вартість обслуговування При нормальній роботі не потрібно ручних дій з боку обслуговуючого персоналу.

6 Гнучка настройка і розширення Можливе додавання додаткових пристроїв збору даних, що працюють з різними параметрами.

7 Архів даних Можливість доступу до архіву даних про витрати ресурсів на підприємстві з будь – ступенем деталізації за лічені секунди.

8 Створення звітів Генерування звітів у відповідності з тими чи іншими заданими критеріями і
можливість автоматичного відсилання відповідальним особам.

9 Геоінформаційна прив’язка Можливість перегляду плану підприємства з нанесеним обладнанням та лічильниками в місцях установки

10 Операційний облік і комерційний облік Можливість значно автоматизувати процес контролю за рухом нафтопродуктів та їх відпусткою, можливість інтеграції з системою управління підприємства і бухгалтерськими програмами.

Скачати презентацію Автоматизованої системи обліку нафтопродуктів